B2B Görüşmeler

Detaylar

VIP Görüşme Salonları ve Büyüklükleri:

T 101

187,25 m2

T 102

40,06 m2

T 103

26,37 m2

T 104

44,38 m2

T 105

41,02 m2

T 106

35,66 m2

T 107

63,24 m2

T 108

58,30 m2

Görüşme Salonlarının Teknik Altyapısı:

Tüm B2B salonlarında dilerseniz sunumlarınızı gerçekleştirebileceğiniz yakın metraj projeksiyon cihazı bulunmaktadır. Benzer şekilde ses sistemi ve dokunmatik ekranlı son model bilgisayarlar da VIP Salonlarımız’da hizmetinizde olacaktır.

Yabancı Katılımcıların Profili:

GASCONFAIR B2B Görüşmeleri’nde yer alacak potansiyel alıcı ve yatırımcılar, yurtdışından gelen alım heyeti üyeleri, katılımcı veya ziyaretçi firma yetkilileri ile yeme içme sektörüne kendi ülkesinde veya Türkiye’de yatırım yapmak isteyen girişimci ve yatırımcılardır. Ülkemizin ihracat potansiyelini artırmayı amaçlayan bu görüşmelerde, firmanızın ürün ve hizmetlerini yurtdışı pazarına açabilir, yurtdışına markanızı pazarlayabilir veya ülkemiz içerisinde markanıza yatırım yapacak yabancı yatırımcılarla bir araya gelebilirsiniz.

İkramlar ve Toplantı Asistanı:

VIP Görüşme Salonlarımız’da, ünlü şeflerimizin sunumlarını bulacaksınız. Sizin için hazırlanmış özel ikramlardan, toplantı süresince ücretsiz yararlanabileceksiniz. Sıcak ve soğuk içeceklerin de sınırsız olarak ikram edileceği salonlarımızda, servis hizmeti sunacak Toplantı Asistanı arkadaşlarımız da hazır bulunacaklar.

Görüşme Süresi: 45 dk.

Yöntem:

GASCONFAIR B2B Görüşmeleri için önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Sizin için uygun potansiyel alıcı ve yatırımcıları aşağıdaki listeden belirleyerek, “Rezervasyon Yaptır” butonuna tıklayabilir, dilediğiniz gün ve saatlere rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Rezervasyon onayınızın e-posta adresinize gönderilmesinin ve konfirmasyonun ardından, rezervasyon yaptırdığınız kategorilerde yurtdışı görüşmeciler sizi ve  toplantı gün ve saatinde ilgili görüşme salonunda hazır bekliyor olacaklar.
Görüşme Sayısı: 20 Adet
Görüşme Takvimi:  Görüşmelerin gerçekleştirileceği salonlarla, toplantı gün ve saat bilgilerini bulabileceğiniz Etkinlik Takvimi için lütfen tıklayınız.