Cüneyt Onur

Hakkında

A. Cüneyt Onur, 1990 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nü tamamladıktan sonra 1993 yılına kadar, muhtelif mimari bürolarda mimar olarak çalıştı.

1993 yılında 2 ortak ile kurduğu Omni Mimarlık firmasını 2007 yılına kadar devam ettirdi. 2007 yılında firma unvanını değiştirerek halen, CO Mimarlık Dekorasyon İnşaat ve Dış Tic. Ltd. Şti. adı altında çalışmalarına özellikle ve yoğun olarak “sistem gastronomi” konusunda devam etmektedir.

Bugüne kadar 400’den fazla yeme-içme işletmesinin mimari konseptini geliştiren ve uygulamasını gerçekleştiren Onur, gastronomi sektöründe birçok firmanın danışmanlığını üstlenmiştir.

Bugün mimarlık hizmeti dışında kurucu ortağı olduğu 2 adet franchisee (OT Cafe ve 6:45 Kaybedenler Klubü) firmanın yönetim kurulu üyesidir. Ayrıca kendi markası altında bir restoran açarak, operasyonel konularda da tecrübeler kazanmaya çalışmaktadır.

Ayrıca, franchising sisteminde masanın 2 tarafında birden oturarak bu sistem içindeki sorunları çözmek için çaba harcamaktadır…