Dijital Mecralar

LED Ekranlar

Dört günlük etkinlik boyunca, yurtiçi ve yurtdışından yaklaşık 25.000 sektör profesyonelinin ziyaret edeceği GASCONFAIR’de LED Video Wall‘larımıza reklam vererek markanızı, ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz. Sizi doğrudan hedef kitlenize ulaştıracak reklamlarımızla uluslararası müşterilere de erişmeniz mümkün.

Teknik detaylar ve fiyat teklifi için yandaki “Teknik Detaylar” butonunu tıklayabilirsiniz.

Katılımcı Listesi

GASCONFAIR Web Sitesi’nde bulunan Katılımcı Listesi’ne reklam vererek, web sitesini ziyaret eden yerli ve yabancı sektör profesyonellerine ürünlerinizi, markanızı ve hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz.

GASCONFAIR’de katılımcı ya da ziyaretçi olarak yer alacak firma temsilcisi sektör profesyonelleri markanızı ve dilediğiniz bir görseli görüntülesin! Dahası, GASCONFAIR’in dijital mecralarda yayımladığı sponsorlu içerikler sayesinde, onbinlerce sektör profesyoneli, etkinlikte yer almasa bile marka, ürün ve hizmetlerinize erişsin!

Detaylar için yandaki butonu tıklayabilirsiniz.

GASCONFAIR Uygulaması

Ana teması teknoloji olan bir etkinlik olarak, uygulamamızda kullanıcılarımıza eşsiz bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyoruz. Siz de bu deneyimin bir parçası olabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken, GASCON-APP Ana Sayfa Banner‘ında reklam veren olarak yer almak. Bu sayede ziyaretçileri stand alanlarınıza yönlendirebilir, onlarla iletişime geçebilirsiniz.

Katılımcı firma ve ziyaretçiler GASCON-APP’i e-davetiye almak, etkinlik programlarını takip etmek ve navigasyon özelliğini kullanarak en kısa rotayı belirlemek için kullanacaklar.