İç Alan Mecraları

Yarışma Alanları

GASCONFAIR kapsamında 3 farklı konseptte, 3 farklı kategoride toplam 12 yarışma düzenleniyor. Yarışmaların potansiyel izleyici sayısı 8.000 kişi.

Yarışmalarla ilgili sosyal medya paylaşımları, web sitesi görüntülemeleri, haber ve röportajlarla birlikte reklam gösterimlerinin toplam erişimi ise yaklaşık 80.000 kişi. 

Yarışma alanlarının çeşitli ve herkes tarafından rahatça görünür noktalarına reklamlarınızı yerleştirerek, ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yapın!

Detaylı bilgi için yandaki butonu tıklayabilirsiniz.

Etkinlik Alanları

GASCONFAIR kapsamında tam 96 etkinlik düzenlenecek. Birçoğu Türkiye’de, hatta dünyada ilk defa yapılan bu etkinlikler, özgün içerikleri ile çok sayıda sektör profesyoneli, işletmeci, otel yöneticisi gibi profili GASCONFAIR Etkinlik Alanları‘na çekecek.

Dünya’nın çeşitli bölgelerinden gelen bilim insanlarının ilham verici konuşmaları, Michelin Yıldızlı Şefler‘den sanatı ve bilimi buluşturan sunumları ve tasarım dünyasının kreatif profesyonelleri bu etkinliklerin yalnızca bir parçasını oluşturuyor. Yükselen değer “kahve”nin en iyileri ile organize ettiğimiz yarışmalar ve diğer etkinliklerde siz de reklamlarınızla yerinizi alın!

Etkinlik alanlarımıza verebileceğiniz reklamlar hakkında detaylı bilgi için yandaki butonu tıklayabilirsiniz.

 

Ortak Kullanım Alanları

Projenin en görünür alanları, ortak kullanım alanlarıdır. Koridorlar, WC’ler, tavan ve zeminler gibi tüm katılımcı ve ziyaretçilere açık ortak alanlarda, yüksek sayıda hedef kitle sektör profesyoneline erişim şansı yakalayacaksınız.

Tavan flamaları, duvar ve kolon giydirmeleri, zemin reklam uygulamaları, reklam panolarında kullanabileceğiniz görseller bu alanlardaki birkaç reklam mecrası.

Zengin seçenekleri ile Ortak Kullanım Alanları’na verebileceğiniz reklam detaylarına yandaki butona tıklayarak erişebilirsiniz.

VIP Alanlar

Girişi belirli koşullara bağlanmış tüm alanlarda, seçkin bir kitleye ürün ve hizmetlerinizi sunmanız mümkün. VIP Alanlarda gerçekleştirilecek B2B Görüşme Odaları’ndan, Fuaye Alanı’na kadar birçok noktada reklam veren olarak yer alabilirsiniz.

Bu alanlarda bulunacak kitlenin temel özelliği, ticaret odaklı ve çeşitli özel etkinliklere biletli/VIP Davetli olarak katılıyor olmaları. Yeni iş bağlantıları ve bilinirliğinizi artıracak çözümlerle, VIP Alanlar’da reklam veren olarak yerinizi almak için lütfen Teknik Detaylar butonuna tıklayın.