Network Sunumları

Toplantı Detayları

Sunum/Toplantı Salonu: NishNova

Salon Teknik Altyapısı:

Tüm B2B salonlarında dilerseniz sunumlarınızı gerçekleştirebileceğiniz yakın metraj projeksiyon cihazı bulunmaktadır. Benzer şekilde ses sistemi ve dokunmatik ekranlı son model bilgisayarlar da VIP Salonlarımız’da hizmetinizde olacaktır. Ayrıca, koltuklu oturma grupları, toplantı ve masaları ile tiyatro oturma düzeni  sayesinde potansiyel alıcılarınıza ürün ve hizmetlerinizin sunumunu dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. Karşılıklı bilgi alışverişi ile uzun vadeli ilişkiler geliştirebilirsiniz.

İkramlar ve Toplantı Asistanları:

NishNova Salonu’nda, ünlü şeflerimizin sunumlarını bulacaksınız. Sizin için hazırlanmış özel ikramlardan, toplantı süresince ücretsiz yararlanabileceksiniz. Sıcak ve soğuk içeceklerin de sınırsız olarak ikram edileceği salonlarımızda, servis hizmeti sunacak Toplantı Asistanları da hazır bulunacaklar ve taleplerinize cevap verecekler.

Salon Büyüklüğü: 213 m2

Katılımcı Sayısı: 15 – 30 pax Sektör Profesyoneli

Sunum Süresi: 45 dk.

Yöntem: Sektör Profesyoneli katılımcılara, 45 dk. boyunca yenilikçi bir ürün ya da hizmetinizi tanıtabilir, soruları alabilirsiniz. Bu toplantılarda kısa bir ürün lansmanı da gerçekleştirilebilir veya daha geniş bir ürün lansmanı için bizimle iletişime geçip, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Toplantı Sayısı: 16 Adet

Toplantı Tarihleri: Network Toplantı Takvimi için lütfen tıklayınız.