Sponsor Ol

GASCONFAIR Sponsorlukları

GASCONFAIR’e çeşitli şekillerde destek olabilirsiniz. Seçkin bir davetli topluluğunun konuşmacı, ziyaretçi, katılımcı ve eğitmen olarak katılacağı GASCONFAIR’de düşük maliyetlerle hedef kitlenize rahatça ulaşabilir; bilinirliğinizi artırabilirsiniz. 

Sponsorluk

Sponsorluk türlerinden birini seçerek GASCONFAIR’de hedef kitlenize ulaşabilir ve marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

Reklam Mecraları

Zengin reklam ve tanıtım mecralarımızdan birini seçerek ürün ve hizmetlerinizi, potansiyel alıcılara ulaştırabilirsiniz.

GGBTC

GGBTC Programına bağış yaparak, GASCONFAIR’in öncülük ettiği kurumsal sosyal sorumluluk projelerine destek olabilirsiniz

Sponsorluk Türleri

Ana Sponsorluk

GASCONFAIR’in Ana Sponsor’a sunduğu eşsiz tanıtım ayrıcalıklarından yararlanmak için, bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Yarışma Alanı Sponsorluğu

Yarışma Alanlarımız’dan birine veya daha fazlasına sponsor olabilirsiniz.

Oturum Sponsorluğu

Birbirinden ilginç ve sıradışı konuları ele alacağımız Konferans, Workshop, Panel, Kongre ve Söyleşiler’den herhangi birine veya daha fazlasına sponsor olabilirsiniz.

Medya Destek Sponsorluğu

Dijital ve konvansiyonel mecralarda basın-yayın kuruluşu olarak hizmet sunuyorsanız, sponsorluklar ve barter çalışmaları için bizimle iletişime geçebilir; bugüne kadar medyaya sağlanmamış ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

Co. Sponsorluk

GASCONFAIR’in Co. Sponsor’ları için hazırladığı benzersiz fırsatlardan yararlanmak için, bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Ödül Sponsorluğu

Türkiye’nin en sıradışı yarışmalarına ödül sponsoru olarak katkı sağlayabilirsiniz. Bu benzersiz yarışmalara imzanızı atarak, uzun soluklu ve kalıcı bir bilinirliğe erişebilirsiniz.