VIP Alan Reklamları

Detaylar

GASCONFAIR boyunca konferanslar, B2B görüşmeler, gösteri ve sunumlar gibi çeşitli etkinliklere “kontrollü giriş” sağlanacaktır. Bu alanlarda yalnızca ilgili üst düzey ziyaretçi ve katılımcılar bulunacak, tanıtımlar bu seçkin kitleye gösterilecektir.

Markanızı “özel olarak” tanıtabileceğiniz bu etkinliklerde reklam vererek yer alabilirsiniz. Dilerseniz görsellerinizin tasarım, baskı ve uygulamalarını GASCONFAIR Ekibi de çözüme ulaştıabilir. Bu sayede reklam fiyatlarından %10’luk ek indirim alabilirsiniz.

Teklif talebi için yandaki butona tıklayarak  formu doldurmanız mümkün. En kısa sürede firmanıza özel hazırlanmış teklif mektubu ile size geri döneceğiz.

Fuaye Alanı

Onlarca üst düzey ve kapalı etkinliğin düzenleneceği Konferans Salonları’nın giriş kısmında yer alan Fuaye Alanı’na vereceğiniz reklamlarla hedef kitlenize doğrudan erişin!

Açılış ve Ödül Töreni gibi projenin 2 önemli etkinliğine de ev sahipliği yapacak bu alanda çeşitli mecralara reklam verebilirsiniz. Detayları aşağıdaki listeden takip edebilirsiniz.

Görsel materyal olarak bu alanda kırlangıç, blackout veya vinil baskı, foreks, fotoblok, balon, branda baskı, laminasyonlu folyo, photowall ve proje bazlı özel uygulamalar gibi çok çeşitli seçenekleri kullanmanız mümkündür.

Mecra

Giriş Koridoru

Ana Duvar

Amfi Duvarı

Lab. Duvarı

Tavan Reklam

Tavan Flama

Ürün

Proje Bazlı

Proje Bazlı

Proje Bazlı

Proje Bazlı

Proje Bazlı

Proje Bazlı

Adet

2 Adet

1 Adet

2 Adet

2 Adet

16 Adet

16 Adet

Boyut

13,7 mt. x 7 mt.

14,9 mt.  x 7 mt.

12,6 mt. x 7 mt.

6,89 mt. x 7 mt.

Proje Bazlı

Süre

Etkinlik Boyunca (4 Gün)

Etkinlik Boyunca (4 Gün)

Etkinlik Boyunca (4 Gün)

Etkinlik Boyunca (4 Gün)

Etkinlik Boyunca (4 Gün)

Etkinlik Boyunca (4 Gün)

 

B2B Görüşme Alanları

Yurtdışı ziyaretçilerimizin, GASCONFAIR Katılımcı Firmaları ile bir araya geleceği bu özel etkinliklerde, dilerseniz çeşitli şekillerde markanızı gösterebilirsiniz.

Sınırlı sayıda gerçekleştirilecek B2B Görüşmeler’le ilgili detaylı bilgi almak için burayı; bu alana verebileceğiniz reklamlarla ilgili bilgi ve teklif almak içinse burayı tıklayabilirsiniz.